Inspiracje dla Pary Młodej 2022

Inspiracje dla Pary Młodej 2022

Data dodania:
Ocena
0.00

Suknie ślubne i garnitury mogą sprawiać, że pojawiają się ciągłe wątpliwości. Wybór jest ogromny, a także z każdej strony pojawiają się opinie i rady. Warto więc zastanowić się, na czym nam zależy, jeśli chodzi o ubiór w tym szczególnym dniu. Pamiętajcie jednak, że wszystko należy zaplanować jak najwcześniej, w razie gdyby pojawiła się konieczność poprawek krawieckich.

Kolor i fasony sukni ślubnej – na co zwrócić uwagę?

Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest dużo. Niełatwo jest więc odszukać elegancką, a równolegle wygodną oraz dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być tylko biały, coraz częściej odchodzi się od standardowego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to też toffi, delikatna szarość i śmietankowy oraz delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.

Generalnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, jaka na ciemniej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – delikatny kolor, najczęściej wybierany oraz kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się dodatkowo kolor szampana, który wpada w odcień różu. Tak naprawdę ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do kroju, panna młoda musi go dostosować do swojej sylwetki.

Jaki welon dobrać do sukni ślubnej?

Welon, ale który wybrać? Skoro wzorów oraz modeli jest tak dużo? Na pewno uczyńmy to wtedy, kiedy już mamy wybraną suknię ślubną. Natomiast krój nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami niepoprawnie będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji lepszy byłby welon skrócony albo tylko delikatna ozdoba do włosów.

Welon krótki można przewidzieć do włosów krótkich albo upiętych w kok. Długi zaś w największym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej albo typu rybka. Atrakcyjne są także wianki kwiatowe. Panie nierzadko życzą sobie, by były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także doskonały wybór do ślubu odbywającego się w letni upalny dzień.

Jaką suknię ślubną wybrać? 

Suknia ślubna dla Pani Młodej musi robić na Tobie ogromne wrażenie i sprawiać, że czujesz podekscytowanie na samą myśl o jej założeniu. Jeśli masz wątpliwości, prawdopodobnie to nie jest właśnie ten ubiór, który pragniesz tak naprawdę założyć. Oprócz kwestii wizualnych ważna jest wygoda. Spróbuj w domu potańczyć w tej sukni, aby odkryć, czy dasz radę wytrzymać w niej wiele godzin. Komfort jest bardzo ważny, szczególnie że oboje będziecie stremowani.

Autor artykułu
Judyta Wojciechowska
Oceń artykuł
Tagi artykułu
ślub suknia ślubna welon
Komentarze artykułu
1
Justyna Jabłońska

Pamiętam, że na swoim ślubie miałam mega długi welon i był on okropny.

0 0
Dodaj komentarz
Inne artykuły autora
Inspiracje dla Pary Młodej 2022
  • Data dodania:
  • 0.00
  • 1
Artykuły z tej kategorii